O kinie MILLENIUM

Spółka Kino Polska powstała w 2015 roku, założona przez dwóch braci, których zamiłowanie do kina okazało się tak duże, iż postanowili zainwestować i odremontować łomżyńskie kino.

Budynek w którym od wielu lat znajdowało się Kino Millenium przeszedł gruntowny remont. Obecnie kino dysponuje dwiema salami kinowymi. Duża sala „Millenium” na 216 miejsc wyposażona w multikanałowe cyfrowe nagłośnienie Lexicon, silver screen czyli srebrny ekran oraz laserowy projektor gwarantują znakomitą cyfrową jakość obrazu podczas projekcji filmów w 2D a przede wszystkim w 3D dzięki Depth Q – najnowocześniejszemu systemowi 3D Cinebright.

Komfortowe fotele firmy CineComplex zapewniają wysoki komfort podczas oglądania. Ostatni rząd foteli to dwuosobowe kanapy cieszące się ogromnym zainteresowaniem naszych gości. Duża sala wyposażona jest również w jeden rząd foteli z podwójnymi podłokietnikami oraz większą przestrzenią pomiędzy kolejnym rzędem, co zapewnia naszym gościom wysoki komfort siedzenia.

Rząd pierwszy foteli wyposażony jest w dodatkowe podnóżki. Mniejsza sala „Mirage”posiada 123 równie komfortowe fotele z podwójnymi kanapami w rzędzie ostatnim oraz z podnóżkami w rzędzie pierwszym. Znakomitą jakość odbioru dźwięku i obrazu zapewnia najwyższej klasy wielokanałowe nagłośnienie oraz najwyższej jakości cyfrowy projektor.

Nasze kino przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Hol kina wyposażony jest w windę, a obie sale posiadają po dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Kino Millenium to nie tylko magia filmu. Kawiarenka, która znajduje się na piętrze, to znakomite miejsce na spotkanie ze znajomymi przy pysznej kawie, lodach „U Lodziarzy” i innych pysznościach serwowanych przez nasz bar. To także miejsce na organizację niecodziennych urodzin dla dziecka.

Kino Millenium to również niespotykane do tej pory w naszym mieście nośnik reklamy firm z naszego regionu.

Nieosiągalna dotychczas możliwość emisji reklam na ekranie kinowym przed filmami, reklama na najnowocześniejszym w regionie telebimie, na ekranach telewizyjnych czy innych formach dotarcia do widzów naszego kina.

Plan dużej sali „Millenium”
Kino Millenium

Plan małej sali „Mirage”
Kino Millenium

partnerzy

Facebook